YardımKars Spor Anasayfası  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Üye Kontrol Panel MenüRep Puan  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınscript>location="ht... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın<meta http-equiv="r... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınYEŞİL BEYAZDIR RENGİMİZ Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKafkas Kartalları Sizin İçin Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınŞAMPİYONLUK BİZİMDE HAKKIMIZZ Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınAşk Çekimi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınErzurumSpor 3 -KARSSPORUMUZ 1 Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınTFF 2.Lig 4.Klasman Grubu P... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKARSSPORun GELECEĞİ Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKARSSPOR 3 - 2 T.Karadenizspor
BASINDA KARS SPOR
 Kars Spor Kulübü Taraftar Forumları | 2. LİG 4. GRUP | BASINDA KARS SPOR  
Mesaj icon Konu: ŞAMPİYONLUK BİZİMDE HAKKIMIZZ Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
HUSO36
Usta Üye
Usta Üye
Simge

Gönderilenler: 128
Aktiflik
Seviye
Deneyim

Aldığı Alkış: 6
%4
Alıntı HUSO36 Cevaplabullet Konu: ŞAMPİYONLUK BİZİMDE HAKKIMIZZ
    Gönderim Zamanı: 04-Mayıs-2009 Saat 22:01
BİDE Bİ KARSLI OLARAK BU DUYGUYA BU YUCELIGI YASAMAK İSTİYORUZ BUNUN İÇİN ÖNÜMÜZE GELEN ENGELLERİ TEK TEK AŞIP ANLIMIZIN TERİYLE HİÇBİR HAK YEMEDEN ŞAMPIYON OLMAK İSTİYORUZ.....
[**NE Bİ TSYD KUPASI NE FORTİS KUPASI TEK DİLEGİMİZ TURCELL SÜPER LİG KUPASI**]
IP  Tesekkur Et
HUSO36
Usta Üye
Usta Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim

%4
Alıntı HUSO36 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Mayıs-2009 Saat 22:02
ANLATILMAZ YAŞANCAK TEK GÜZEL ŞEY NEDİR DESELER KARSSPORUN ŞAMPIYONLUGU DERİM BAŞKA BİŞİ DEDEMMMMM................!!!!!!!!!!!!
IP  Tesekkur Et
KRSSPR
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 18
Aktiflik
Seviye
Deneyim

Aldığı Alkış: 31
%100
Alıntı KRSSPR Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Mayıs-2009 Saat 21:47
ÖYLE DİYOSUNDA KARSA KİM YARDIM EDİYO SÖYLE MİLLET MAÇI BELEŞ İZLEMEK İÇİN 2. YARIYI BEKLİYO ADAMIM KARSSPOR UN Bİ YERLERE GELMESİNİ HERKES İSTİYO AMA YARDIM ETMELİYİZ....................................OKADAR
IP  Tesekkur Et
HUSO36
Usta Üye
Usta Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim

%4
Alıntı HUSO36 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: Dün Saat 21:04

HAKLISIN KARDEŞ YARDIM ETMEDEN OLMUO YANİ 2 YARIYI BEKLEYIPTE MACA GIRENLER HIC GIRMESİNLER DAHA İYİ BU KADARMI YARDIM ETMEMEK İÇİN DİRENİR İNSAN VERECEGİN 5 KURUŞ PARA İSTERSEN 50 LİRA OLSUN MAC BURDA OLSUN GENE HER MAÇA GIDERIM ORDAKILER ELINDEKI DEGERİ BİLMİYOLAR İŞTE...............

IP  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla