8 Mayıs 2011 Saat: 15.30
PAZAR
Kars Şehir Stadı
Karssporumuzun Playoff mücadelesinden 2.lige doğru çıktığı bu güzel yolculuğunda tüm Karslı Hemşehrilerimizi takımımıza manevi destekte bulunmaya davet ediyoruz.
KARSSPOR  &  SANCAKTEPE BLD. SPOR
Kırıkhanspor ilk kez kendi saha ve seyircisi önünde karşılaştığı karşılaşmada Karsspora 1 puan kaptırdı. 31.dakikada Kırıkhansporun golü geldi. Cezasahasının solunda kazanılan serbest vuruşu kullanan Ümit topu kaleye gönderdi. Oluşan karambolde topa en son vuran Yasin oldu ve takımını 1-0 öne geçirdi. Bu dakakidan sonra gelişen ataklarda başka gol olmayınca karşılaşma her iki yarıda atılan karşılıklı gollerle 1-1 sona erdi. Karsspor'dan Sarper Ağca 85. dakikada Kırmızı Kart görerek oyun dışı kaldı.BAŞARI TABLOSU
KARSSPOR GÜMBÜR GÜMBÜR...
DOĞUNUN PARLAYAN YILDIZI
KARSSPOR ANKAMALL'DE...
Play-Off Mücadelesini yakından takip eden iki takımın zorlu karşılaşmasında gülen taraf Karsspor oldu. Ekibimizin golleri, so haftaların formda ismi Ersin Aksaç'tan geldi. Karsspor kendi evinde aldığı 3 puan ile puanını 47'ye yükselterek, play-off mücadelesine devam ediyor. Karşılaşmada ekibimize 90 dakika boyunca susmadan destek veren muhteşem taraftarımıza teşekkürlerimizi bir borç biliriz.
Fotomaç Fotospor Gazatesi 3. Ligler
Temsilcisi Sayın Şafak Eren'den
Karsspor'umuz üzerine bir köşe
yazısı ve bu haftanın sıcak haberi...
Yandaki Resimlere TIKLAYINIZ
Hafta sonu deplasmanda oynayacağı zorlu Kırıkhanspor karşılaşması için Kars'tan hareket eden Karsspor, Ankara Aktarması sırasında boş olan 4 saatik bir süreyi Ankamall Alışveriş Merkezinde stres atarak geçirdikten sonra 20.30'da Kırıkhan'a hareket etti.

KARSSPOR ULUSAL MEDYADA SES GETİRDİ